Aby byla svatba nezapomenutelná


Svatba je událost, kterou snoubenci slaví s rodinou a přáteli. Existuje plno míst, kde si můžete číst své ANO. Někdo touže po svatbě na statku, někdo zase ve stodole, ale důležité je, aby se vám výběr místa líbil. Atmosféra dělá svatbu svatbou, a pokud se někde necítíte dobře, neměli byste si dané místo vybírat jen proto, že je zrovna v módě. Svatbám na zámcích a hradech sice zatím odzvonilo a v módě je něco úplně jiného, ale každý by si měl při plánování svatby uvědomit že jde o jeho svatbu a měl by se řídit jen tím co sám chce. Většinou mají větší slovo nevěsty, protože ženichům je víceméně jedno jak bude jejich svatba vypadat.

králík v klobouku

Spousta párů se snaží udělat svatbu tak, aby byla opravdu dokonalá po všech směrech. Nevěsty si hlavně potrpí na velké množství dekorací a na to, aby měly všechno sladěné do jedné barvy nebo stylu. Ruku na srdce – vypadá to lépe než kdyby bylo všechno ve více barvách. Sladit můžete třeba svatební oznámení s látkou na ubruse nebo s květinami.

karetní trik

Kromě místa a data je nutné zařídit občerstvení, které dnes vypadá spíše jako raut, kde si každý vybere na co má zrovna chuť. Podávají se sladkosti, takže ve svatebním oběhovém menu nejspíš žádný dezert nenajdete. Zapomenout byste neměli ani na fotografa, abyste měli věčné nejlepší momenty z celého dne.

Většina svateb se odehrává celý den až do noci. Každý se baví jinak, ale nějakou zábavu byste měli mít připravenou. Velmi populární jsou společenské hry, kdy hosté hádají o kom je řeč, soutěží se v různých disciplínách a podobně. Jestli ale chcete něco jiného, může pro vás být vhodným řešením kouzelník na svatbu. Kouzelnické představení je ideální pro velké i malé svatby, a představení trvá většinou hodinu. Vystoupení je vhodné pro děti i dospělé, a užijí si ho všichni, které magie alespoň trošku zajímá. Navíc si děti odnesou pozornost na rozloučenou.