Náhradní auto? Máme!


Mít auto je skvělé, protože se dostanete kdykoli kamkoliv musíte a potřebujete. Pravidelná technická, servis, benzín i pojistky jsou spolu s dálniční známkou nevyhnutelné výdaje. Pro někoho to může být důvod auto nemít, protože ho nepotřebuje tak často aby se mu vyplatilo. Oproti tomu jsou lidé, kteří potřebují auto denně. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, může se vám někdy stát že budete auto nutně potřebovat ale nebudete ho mít k dispozici. Co potom?

řízení auta

Auto si můžete pronajmout
Můžeme vám dát k dispozici některé z nich aut, která mají samozřejmě platnou technickou a jsou plně způsobilá k povozu. Pro vyšší komfort jsou vybavena dálničními známkami. Čekají na vás dodávky i osobní auta. Díky naší nabídce si každý vybere auto které zrovna potřebu. Auta si u nás půjčují lidé, kteří čelí nečekané poruše a nebo kteří doma auto nemají. Naše podmínky jsou velice příznivé a tak je o naše auta velký zájem. Zajděte si k nám také auto půjčit a nebo nám zavolejte, přistavíme vám ho.

škoda fabia

Naše vozy jsou primárně určeny k provozu po České republice, ale můžete s nimi po dohodě vyjet i za hranice. Je potřeba auto Vráti ve smluvený den. Oproti jiným půjčovat máme tu výhodu, že jsme k dispozici nonstop. Pracujeme o víkendech i o stycích, protože víme, že auto je občas potřeba i v tuto dobu. Stačí nám zavolat a za chvilku můžete držet klíče od svého dočasného auta. Vypůjčit si můžete třeba Škodu Fabii či Octavii, což jsou auta, která má dokonce mnoho lidí doma v garáži.

Potřebovat budete jen dva doklady totožnosti a hotovost k uhrazení vratné zálohy, která vám bude vrácena. Auta mají plnou nádrž, takže je potřeba auto vrátit opět s plnou nádrží. Věříme že pokud budete potřebovat auto, tak ho najdete u nás. Naše autopůjčovna v Praze je tu pro všechny bez ohledu na to, jaká je zrovna denní doba či den.