Fotoobrazy pro zamilované


Fotoobraz je propojovač

Plánujete pořídit fotoobraz, tedy přesněji řečeno fotografii, vytištěnou do velkoplošného formátu, a umístěnou v podobě obrazu či plakátu na stěně? Pak si zapamatujte, že by to mělo být vysloveně něco pozitivního, a pokud možno něco, k čemu máte velmi citový a srdečný vztah. Kupříkladu v rámci partnerských vztahů pro muže jeho vyvolená https://knihy.heureka.cz/vyvolena/ dívka a pro ženy zas vyvolený partner.

dívčí tvář

Rozhodně by to nemělo být něco destruktivního, co vás propojuje s nějakou manipulací, zlobou, závistivými či jinými zlými emotivními tendencemi.

Sexuální energie

V časopise Květy, vydaném někdy v šedesátých letech minulého století, byla uveřejněna informace o lékařském pokusu ohledně vlivu působení fotografií na lidskou psychiku. Experimentu se zúčastnil pacient, ležící v nemocnici po nějakém banálnějším zranění, a byly mu postupně předkládány snímky na různá témata, tehdy vesměs v černobílém provedení. Zpočátku šlo o výjevy krajiny, například moře, hory, louky a lesy. V průběhu pokusu byl pacient napojen na měřicí přístroje a byl mimo jiné zaznamenáván puls a krevní tlak. V průběhu prohlížení fotek přírody byly měřené hodnoty v normálu, ale mezi fotkami se pak (neočekávaně) náhle vynořila velká fotografie jeho snoubenky. V tu ránu se měřené křivky vyhouply až do extrémních hodnot, že málem poškodily samotné záznamová zařízení, takovou měla fotografie sílu.

milující a milovaná Eva

Tímto vám jen chceme naznačit, že skrze fotky lze velmi cíleně působit na psychiku, a zvláště pak tehdy, pokud je fotografie v životní nebo téměř v životní velikosti, a ve velmi vysokém rozlišení. Jestliže tedy umístíte na fotoobraz na desce obličej vaší vyvolené, může to vybudit i ohromnou sexuální energii. Fotoobraz pověšený ve vaší ložnici může dokonce být inspirací k masturbaci, když zrovna nemáte možnost být spolu fyzicky přítomni.