Ušeřete při nákupech na e-shopech


Internetové e-shopy totiž mohou být daleko výhodnější, než kamenné prodejny. Proč? Internetové obchody mají obvykle o něco nižší ceny, než kamenné prodejny. Je to protože mají na svůj provoz menší nálady. Nemusí platit nájem prostor, kde sídlí, nemusí platit prodavačky, které musí být přítomné po celou otevírací dobu obchodu a podobně. A navíc, u -eshopu se počítá s tím, že zákazník bude platit poštovné, takže je třeba nastavit ceny níže, aby se pro něj nakupování na e-shopech vůbec vyplatilo. Při nakupování na internetu je ale třeba nakupovat s rozumem, aby se vám takové nákupy opravdu vyplatily. Jak můžete ušetřit?

karta

Srovnávače zboží

Na internetu je k dispozici spousta zbožových vyhledávačů. Ty vám poskytnou nesmírnou výhodu. Můžete totiž najít to nejlevnější zboží. Jak na to? Jednoduše. Do zbožového vyhledávače si zadáte název boží, které chcete koupit, kliknete si na vhodný produkt a srovnávač vám ukáže nabídky všech e-shopů, a seřadí vám je od těch nejlevnějších.

Nabídky emailem

Určitě víte, že když zavítáte na nějaký e-shop, často vám vyskočí okénko, ať se zde zaregistrujete pod vaší emailovou adresou, třeba na odebírání novinek. Je to součástí e-mailového marketingu, který ale může být pro vás velmi výhodný. Emailem vás budou e-shopy upozorňovat na různé akce, slevy, výprodeje, nebo vám poskytovat slevové kupóny.

nakupování

Poštovné zdarma

Hlídejte si poštovné zdarma. Téměř každý e-shop má od určité částky poštovné zdarma. Někdy je výhodnější udělat větší objednávku, abyste poštovného zdarma dosáhli. Nebo se můžete zeptat známých či rodiny, zda na daném e-shopu něco nepotřebují, a spojíte několik objednávek dohromady.

Slevové kupóny

Na internetu různě najdete slevové kupóny, které vám můžou pomoc ušetřit podstatnou část vašeho nákupu. Zkuste do vyhledávače zadat název e-shopu a slovo slevový kupón, a uvidíte, zda budete mít štěstí.