Jde to i bez podprsenek


Zamysleli jste se někdy nad tím, jak vznikají a odkud se berou nepřirozené předsudky, a do jaké míry ovlivňují veřejné mínění? Jeden z nich se také týká ženských ňader.

Ženské tělo je skutečný div světa, muži se ženám nemohou vyrovnat jak krásou obličeje, tak i vzezřením tělesného korpusu. Jde zejména o velmi jemné obličejové rysy bez vousů a zbytečného ochlupení, a o velmi vzrušující a sexy tělesné křivky boků, hýždí a poprsí. Žena či dívka, která svlékne plavky či spodní prádlo, opře ruku v bok, odhodí dlouhé vlasy za rameno a pokrčí nohy v kolenou, aby se posadila na taburet se zkříženýma nohama, zvyšuje u mužů tepovou frekvenci a zvedá hladinu testosteronu neuvěřitelným způsobem.

červená podprsenka

Obrovským sexuálním stimulem, na němž spočine mužský zrak s velkým očekáváním, jsou překrásné tvary poprsí v podobě přirozené, tedy takové, nadělené „od přírody“. Ovšem paradoxně, namísto přirozené podpory tvaru prsů, je většina žen a dívek vědomě či nevědomě deformuje do podoby nevzhledné, škaredé a asexuální. Může za to docela obyčejná podprsenka.

dívka v podprsence

Nosit pravidelně tento svírající korzet nedoporučují už dokonce ani lékaři, protože je známo, že podprsenka neumožňuje svalstvu hrudníku udržet ňadra v přirozeném tvaru a poloze, tím pádem jsou pak povislá a nepěkná. Je to asi jako kdybyste namísto normální chůze (pokud jste zdraví) neustále chodili o berlích, s jejichž podporou odepřete svalům dolních končetin přirozeně pracovat.

Odložte podprsenku a využijte benefitů vašeho těla, které nebylo stvořeno proto, abyste chodily o berlích a v podprsenkovém sevření. Dejte prostor vašemu hrudníku, aby si vypracoval svalovou tkáň, a aby vaše prsy byly výstavní a pro muže skutečným sexuálním symbolem. Jde to i bez podprsenek, a tam, kde nechcete zvýrazňovat tvary bradavek, použijte krycí nálepky, s nimiž se pouze skryje bradavka, ale nemá to vliv na stavbu a tvar samotných ňader.