Máte špatnou kondici?


Někteří lidé si myslí že kondice není potřeba. Jenže je to přesně naopak. Díky kondici vydržíme třeba bez většího zadýchání běh na autobus, který nečekaně jede dřív, nebo vydržíme delší procházku s dětmi. Je nutné mít alespoň nějakou, abychom mohli bez omezení fungovat. Je to o tom se pravidelně hýbat a nezakrnět. Bohužel část lidí se mimo zaměstnání nehýbe vůbec a nebo naprosto minimálně. A to je kámen úrazu.

dno bazénu

Bez pohybu to prostě nejde
Pokud na sobě i vy pociťujete že už se zadýcháváte i při chůzi do schodů, určitě je nejvyšší čas s tím něco začít dělat. Problémy s kondicí a fyzičkou celkově mají nejen lidé s nadváhou, ale i ti, do kterých byste to nejspíš vůbec neřekli. Jde o lidi kteří nemají kila navíc, ale kteří nemají v dobrém stavu plíce a svaly. A ty se zlepší jen pravidelným pohybem.

Hledáte zrovna co by vás bavilo?
Pomaličku se blíží léto, a i vy se určitě chystáte k bazénu. Strávit nějaký čas u vody je samozřejmostí pro mnoho lidí, a byla by škoda se jen ze břehu dívat na ostatní jak se baví plaváním a dováděním na vodních atrakcích. Pokud nepatříte mezi nejlepší plavce a hledáte příjemný pohyb, kterému se můžete věnovat i mimo sezonu v krytých bazénech, může vám pomoct trenér plavání v Praze.

bazén plavec

V nabídce jsou individuální kurzy, pomocí kterých si osvojíte nebo osvěžíte různé styly plavání. Díky absolvování kurzu budete umět plavat, a naučíte se to příjemnou a nenásilnou formou. Využijte možnost se přihlásit na individuální kurz, který je daleko příjemnější než skupinová lekce. Trenér se vám může věnovat dostatečně dlouho a hlavně jednotlivě, což u skupinových lekcí není možné. Díky individuálnímu přístupu se přestanete bát vody, a za pár lekcí už budete umět plavat jako rybička. Plavání patří mezi přirozený pohyb pro naše tělo, a posílíte všechny důležité svaly, takže je super i soud hubnete.