Penzion České Budějovice jako ideální výchozí bod k objevování krás jižních Čech


Rádi se touláte po vlastech českých a objevujete neznámé končiny? Cestuje stále více lidí, chtějí poznat zajímavá místa a hledají vhodné a pohodlné ubytování, ze kterého by mohli vyrážet za poznáním okolí. Při dnešních rostoucích cenách si dražší hotely může dovolit opravdu málo kdo. Obzvlášť, pokud se na cestu vydává rodina s omezeným rozpočtem. Ovšem vzdát se cestování úplně by bylo nerozvážné. Všechno se může doladit tak, aby vám váš pobyt nevysál z peněženky všechny peníze a přitom jste poznali zajímavá místa, prošli hrady, zříceniny, muzea nebo vyšlapali na pozoruhodné rozhledny a dětem dopřáli také nějaké zážitky podle jejich gusta.

kleť

Jedním z nejkrásnějších krajů naší republiky jsou jižní Čechy. Hluboké šumavské hvozdy, rybníkářská tradice, kulturní památky a další zajímavosti byste si rozhodně neměli nechat uniknout. Pokud toho chcete vidět co nejvíc, je ideální ubytovat se přímo v srdci jihočeského kraje – v Českých Budějovicích. Odtud to bude už jen skok na všechny světové strany. Ubytování v pohodlném penzionu a navíc v centru města, přitom v klidné oblasti poblíž parku a dochozí vzdálenosti na hlavní náměstí. Parkování přímo před penzionem v rámci ubytování na soukromém parkovišti.

Hluboká

Přitom za super ceny, které jinde sotva naleznete. Nejen, že poznáte krásné České Budějovice při svých procházkách, ale můžete vyrazit na vrch Kleť s jeho rozhlednou a to klidně lanovkou. Na přenádherný zámek Hluboká nad Vltavou, navštívit hrobky rodu Schwarzenbergů, památku UNESCO Český Krumlov nebo Holašovice? Procourat Šumavu, vypravit se na vodní nádrž Lipno https://www.sport.cz/ostatni/lyzovani/clanek/943816-v-engelbergu-prosli-kvalifikaci-skokanu-koudelka-a-stursa.html Prostě z tohoto výchozího bodu budete mít široké pole působnosti a můžete si vybrat celodenní výlety podle svých představ. Večer vás už bude čekat útulný penzion České Budějovice Penzionurudolfa, kde budete přes noc nabírat síly do dalšího výletního dne.