Vyberte na narozeninovou oslavu to nejlepší občerstvení!


Dobrá společnost, zábava, hudba. To jsou záruky dobré narozeninové oslavy, je to tak? Ale nesmíte zapomínat také na jídlo! Nakrmit dav hostů vyžaduje trochu úsilí a přemýšlení. Co servírovat a jakým způsobem Podíváme se na spoustu tipů na jídla, která můžete servírovat na vaší oslavě narozenin. Nezapomeňte, že čím rozmanitější nabídka bude, tím spíše si každý vybere něco, co má rád.

Slidery

Slidery jsou vlastně malé burgery, které se servírují na talířcích. Ohledně burgerů máte na výběr ze spousty variant. Kuřecí, hovězí, s trhaným masem nebo vegetariánský. Můžete experimentovat s omáčkami, sýrem a dalšími přísadami.

slidery

Pizza

Kdo by neměl rád pizzu! Můžete ji upéct sami nebo si ušetřit práci, a objednat několik velkých pizz z ověřené pizzerie. U pizzy je skvělé, že můžete vybrat spoustu různých příchutí, včetně vegetariánských, a tak si každý přijde na své.

Ďábelské vejce

Klasický recept na ďábelské vejce milovali už naše prababičky. A stále je moderní. Vejce je velmi vděčnou surovinou na různé občerstvení. V tomto případě jen smícháte žloutky s majonézou, dijonskou hořčicí, kořením a nadíváte bílky. Dobrota!

ďábelská vejce

Těstovinový salát

Těstoviny jsou velmi oblíbené, a co teprve takový těstovinový salát? Přidejte do něj zeleninu, kuřecí maso a zvolte lehkou zálivku. Ideální pro oslavy, které se konají v létě.

Chlebíčky

Že jsou chlebíčky již přežitkem? Ale kdepak! Rozhodně ne u nás. Chlebíček je typickým českým občerstvení na oslavách, a určitě udělá radost i na té vaší.

Cupcaky

A neměli bychom zapomínat ani na dezerty. Cupcaky jsou vlastně takové malé dortíky, které navíc skvěle vypadají. Naprosto ideální pro oslavu narozenin.

Pokud si chcete ušetřit stres z přípravy jídla, můžete zvolit catering na oslavu narozenin. Přípravu jídla pak budete mít prakticky bez starostí a budete mít na výběr z široké nabídky jídel.