Kde chcete strávit zbytek života?


Bydlení v rodinném domě má celou řadu výhod, a volí jej především ti, kteří touží po vyšší míře soukromí a klidu. Někdo má to štěstí že dostane či zdědí dům, který je ale potřeba většinou opravit. Málokomu vyhovuje bydlení, kde bydlel někdo z jeho předků. Požadavky na bydlení i trendy se mění každý rok, a tak je v takovém případě potřeba počítat s rekonstrukcí. Ta může být problematická, pokud byla budova zanedbaná a její technický stav je horší než se čekalo. Odvoz suti i bourací práce jsou drahá položka, což může rekonstrukci hodně prodražit. Daleko lepší je stavba nového domu.

stavba domu

Jestli chcete bydlet ve svém domě a máte kde stavět, je potřeba si ujasnit zda budete chtít stavět svépomocí a nebo jestli raději zvolíte cestu stavby na klíč. Tu využívají především lidé, kteří spěchají se stěhováním. Stavba domu na klíč probíhá jednoduše. Vyberete si projekt, který vám na vašem pozemku firma postaví. U nás si můžete vybrat zděné domy i dřevostavby. Náš nejlevnější dům stojí 3 miliony korun, což je v dnešní době opravu velmi příjemná cena.

Jaké máme projekty?
Naše nabídka projektů potěší nejen nenáročné klienty, ale i ty, kteří očekávají luxus a jedinečnost. Máme v nabídce spoustu domů, které odpovídají legislativním požadavkům i v oblasti energetické náročnosti. Stavíme totiž nízkoenergetické domy, protože mají tepelné čerpadlo i solární panely. Vybrat si můžete třeba bungalov do l https://www.enerdomy.cz/magazin/vyhody-a-nevyhody-bungalovu-do-l
, který vypadá jinak než klasické domy které se dnes staví.

nový bunfalov

Domy stavíme samostatné, ale můžete si vybrat i variantu s garáží nebo terasou. Na našem webu najdete všechny naše projekty včetně dispozice, takže hned budete vědět který dům bude vyhovovat vašim potřebám. Nechte nás postavit vám váš dům snů, kde se vám bude krásně bydlet tak jako našim klientům, mezi které patří třeba Marek Ztracený. I on si už užívá náš dům plnými doušky.