Pro bezpečí vašeho telefonu


Co používáte za telefon?
Spousta lidí používá iPhone, protože je to jeden z nejlepších telefonů, jaký je v současné době na trhu. Je pověstný tím že skvěle funguje a také dobře vypadá. Jenže jako ostatní dotykové telefony je náchylný k poškození. Je potřeba se k němu chovat tak abyste nerozbili nejen sklo, ale i zadní část. Stačí menší pád a rázem máte z telefonu kus plechu či plastu, který je nutné opravit. A většinou jde o částky které se pohybují v tisících. Často se stává že za cenu opravy byste měli nový telefon v levnější kategorii.

obal na mobil

Lidé používají celou řadu doplňků k telefonům. Velmi používaná jsou sluchátka, která plní funkci nejen pro poslech hudby, ale také plní funkci handsfree, což se hodí zejména v autě. Kdo často telefonuje, tomu se nejvíce hodí bezdrátová sluchátka, protože se nikde nemotají dráty a můžete mít jen jedno sluchátko. Jakmile se zvyknete na bezdrátová sluchátka, nebudete chtít jiná. K telefonu se často používají i chytré hodinky, které pomáhají například s hubnutím nebo s udržováním kondice.

obaly na telefon

Jako základ by ale měly sloužit kryty a obaly, které telefon ochrání před poškozením. I když vám mobil spadne z větší výšky, díky krytu a obalu nebude mít vážnější poškození. Většinou půjde o prasklý kryt. Spolu s krytem byste měli chránit i displej telefonu a nalepit na něj ochranné tvrzené sklo, pozor – neplést s nálepkou!

Krytů a obalů na telefony se prodávají stovky druhů. Při výběru dbejte hlavně na to, aby kryt dobře seděl. Nejlepší je jít k ověřenému prodejci, který má kvalitní zboží. Pokud hledáte kryt na iPhone 11, podívejte se na naši nabídku. Najdete u nás spoustu zboží na Apple produkty, díky kterým zvýšíte jejich odolnost vůči poškození, ale také díky kterým si užijete se svými zařízeními více zábavy. Využívejte je naplno s příslušenstvím, které vás bude bavit.