Chcete mít svůj bazén?


http://www.pselectronic.cz/

Mít doma vlastní bazén je dobré z několika důvodů. Tím prvním je, že pokud chcete chodit plavat do bazénu, musíte dodržet návštěvní hodiny, které se často neslučují s vaší pracovní dobou. Dalším problémem je velké množství lidí, kteří se nahrnou do bazénu v jeden okamžik. Pak si nezaplavete a také můžete mít pochyby o hygieně ostatních návštěvníků, protože ruku na srdce – určitě jste e někdy setkali s tím, že si někteří jedinci s hygienou hlavu příliš nelámali. Dalším důvodem pro pořízení vlastního bazénu je ten, že pokud máte zahradu, byla by škoda ji nevyužít. Budete mít svůj bazén k dispozici kdykoliv se budete chtít osvěžit.

dno bazénu

Mnoho zákazníků si dokáže bazén nainstalovat. Jsou ale i taxi, kteří si an to netroufají. Pokud máte obavy že byste to nezvládli, určitě si u nás můžete objednat instalaci na klíč. Pokud si u nás zapuštěn bazén objednáte, můžete se spolehnout na to, že vám dodáme nejen samotnou plastovou vanu, ale i všechno co je potřeba k jeho montáži. Mezi velmi důležité součástky patří třeba klíč k trysce bazenygluc.cz, který uvolňuje oko trysky, což je velmi důležité pro ukončení sezony a následné zazimování a nebo k regulaci toku vody.

bazénové schody

S montáží se trápit nemusíte
Pokud si netroufáte na montáž, můžete si připravit stavební otvor pro bazén. V takovém případě je velice nutné mít přesně připravené rozměry, a navíc musí být otvor dokonale rovný, aby byl i bazén rovně. Pro některé zákazníky je to složitá věc a tak raději volí cestu montáže na klíč.

Pokud se rozhodnete co nejdřív, můžete mít svůj vysněný bazén za nižší cenu díky probíhající slevové akci. Mít vlastní bazén je skvělá věc, protože díky němu se budete moct koupat v soukromí po celý den. Už příští let sezonu můžete strávit v bazénu, který si můžete vyšperkovat příslušenstvím z naší nabídky. Jedná se například o protiproud nebo vnitřní osvětlení.