Využijte vaše smysly pro podporu testosteronu


Prozíraví lidé si již dobře uvědomují, že ačkoli se mnozí vědci snaží překonat moudrost přírody, potažmo Boha, jejich záměr se jim vyplnit nedaří. Předkládají nám laboratorně sestavené látky, které sice jistou účinnost mají, ale mnohdy vytloukají klín klínem a způsobují i závažné vedlejší účinky. Toto je i případ Viagry, zvláště nebezpečná je Viagra volný prodej Erectmax, kdy se k jejímu užívání nevyjádří lékař, a na toto riziko již také někteří jedinci doplatili životem.

milenci u moře

Moudrý muž se v této problematice poměrně dobře orientuje a Viagru nahrazuje přírodními bylinkami – adaptogeny, s nimiž zvýší hladinu testosteronu a potlačí vliv stresu, což je také jedna z nejzávažnějších příčin civilizačních chorob včetně problémů s nedostatečně pevnou a stabilní erekcí. Jakmile začnete cíleně eliminovat stresové vlivy, zlepšíte váš jídelníček s pokrmy z prodejen zdravé výživy a zařadíte na program dne i detoxikační metody, například s Chlorellou a Spirulinou, organismus začne opět fungovat podle správného klíče – kódu vaší jedinečné DNA.

vyznání lásky

Další přirozené vlivy pro podporu testosteronu

Že jeve vztahu muže a ženy potřebná vzájemná empatie, láska a úcta, je jasné snad každému, a toto je zásadní vliv, který mimo jiné udržuje hladinu testosteronu na potřebné výši. Neměli bychom však zapomínat i na další přirozené záležitosti lidského těla – naše smysly. Tím nejmocnějším se zdá být zrak, na jeho základě si také vybíráme partnery, zda nám připadají atraktivní v obličeji, svou postavou, gesty, chůzí atd. Ale ve skutečnosti jsou v průběhu milostného aktu nejdůležitějšími smysly čich a hmat.

Zdá se vám to přinejmenším zvláštní? Pak si uvědomte, jak zásadní roli hraje v průběhu milostné předehry i samotného aktu hlazení pokožky, mazlení, laskání erotogenních zón a něžné doteky rukou obecně. Velmi silný vliv na erekci i produkci testosteronu má reflexní terapie na chodidlech a dráždění pupíku. Velký význam má také přirozená vůně ženské pokožky, jejího potu, podle něhož muži dobře rozpoznají, zda je pro ně partnerka vhodná jako matka budoucích dětí.