Zabalte to pořádně


Každý kdo občas posílá balíčky, a zejména podnikatelé, by měli mít kvalitní obalové materiály, díky kterým budou všechny zásilky doručené bez poškození. Určitě se i vám z pozice zákazníka někdy stalo, že jste čekali na balíček, který nakonec přišel s rozbitým obsahem. Mnoho lidí se bojí posílat křehké věci, protože často i když zásilku označí a snaží se ji pořádně zabalit, přijde rozbitá. V takovém případě je nejlepší počítat se vším, a hlavně křehké zboží balit s maximální péčí. To znamená že je potřeba používat opravdu dobré obaly, které pomocí zvýšit odolnost balíčku.

Bublinky znáte?
Nejrozšířenějším obalem jsou bublinkové folie, které mají spoustu malých vzduchových polštářků. Díky tomu se dá přepravovaná věc zabalit tak, že je v měkkém, a je odolnější vůči poškození například pádem. Ani tak ale ze všech přepravovaných věcí nedělá nerozbitné, a je nutní používat i výplně do krabic, a to hlavně pokud posíláte více věcí v jednom balíčku.

nůžky folie

Žijeme v době kdy se hodně dbá na ekologii, takže pokud chcete i zásilky balit ekologicky, určitě k tomu můžete používat kraftový papír. Je to kus pevného recyklovaného papíru, který se dá roztáhnout do požadované délky. Po roztáhnouti už se zpět na původní rozměry nevrátí, ale i tak ho lze používat znovu a znovu, dokud to půjde. Pokud ho roztrhnete, je z něj skvělá výplň do krabice.

balení balíčku

U nás najdete spoustu obalových materiálů, které mohou skvěle posloužit jako obaly různých výrobků, i jako výplně. Splývám a pečlivým balením zásilek snížíte riziko poškození obsahu krabic, a díky tomu budou i vaši zákazníci spokojenější. Nikomu se nechce řešit rozbité zásilky, a už vůbec to nechtějí řešit zákazníci, kteří se těší na to, až jim zaplacený balíček přijde. Správné balení zboží zvýší spokojenost zákazníků, což je v podnikání opravdu potřeba. Nepodceňujte balení a balte pořádně.